Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemleri, bankaların müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak için devreye soktuğu sesli yanıt sistemleri sonrasında oldukça arttı. Bankalar bu sistemi müşteri memnuniyetini yükseltmek amacıyla kullanıyor olsa da, müşterilerin bu durumdan pek de memnun olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü bir çok banka müşterisi, hangi banka olursa olsun aradığında gerçek bir kişi ile görüşmek istiyor. Zaten büyük bir çoğunluğumuz da sesli yanıt sistemlerini kullanarak işlemlerimizi halledemiyoruz. Bunun önüne geçmek için de sizlere bazı yöntemlerden söz edeceğiz ve Garanti BBVA müşteri temsilcisine direk bağlanma yöntemini aktaracağız!

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti Bankası, yaptığı ortaklık ile artık adını Garanti BBVA olarak değiştirdi. Bir çok konuda Türkiyede öncü olan banka, yeniliklerine hız kesmeden devam edeceğini de bu ortaklık yapısı sonrasında halka duyurdu. Bir çok reklam ile de bunu destekledi. Garanti’nin müşteri hizmetleri de, 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren müşteri destek kanallarından birisi.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Temsilciye Direk Bağlanma Numarası

444 0 333

Garanti Bankası, 444 0 333 numaralı çağrı merkezinden müşterilerine kesintisiz olarak hizmet veriyor. Bu iletişim kanalı sayesinde, bir çok bankacılık hizmetini eksiksiz olarak alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kredi başvurusu, kart başvurusu ve tüm bu başvuruların sorgulama işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerin bir kısmını gerçekleştirmek istediğinizde, müşteri temsilcisi ile görüşmek yerine sesli yanıt sistemine yönlendiriliyorsunuz. Bunu kullanmak istemiyorsanız, yazımızın devamındaki taktikleri deneyebilirsiniz. Garanti temsilciye direk bağlanma yöntemleri;

Garanti Temsilciye Direk Bağlanma Mümkün Mü?

Garanti BBVA müşteri hizmetleri direkt bağlanma yöntemleri, aslında yine bazı açıkları kullanarak yapabileceğiniz işlemler zincirinden oluşuyor. Bildiğiniz gibi, bankayı aradığınızda yaptığınız tuşlamaların pek önemi yok. Siz hangi tuşlamayı yaparsanız yapın, temsilci size “hangi konuda yardımcı olabilirim?” diye soracaktır.

Biz de daha hızlı bağlanabileceğiniz bazı tuşlamalardan bahsederek, sesli yanıt sistemine hiç takılmadan direk iletişim kurma yöntemlerini aktaracağız.  Buraya dikkat;  her bankada olduğu gibi Garanti Bankası’nda da şüpheli işlem bildirim menüsü mevcut. Bu menüyü kullanarak temsilciye bağlanma ihtimaliniz yok. Onun için vaktinizi kaybetmeyin.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda problem yaşıyorsanız, alttaki adımları eksiksiz olarak tamamlamanız durumunda bu sorunun önüne geçeceksiniz. Sesli yanıt sitemleri, bir çok konuda işe yarar sistemlerden biri olsa da, bazı durumlarda temsilci ile birebir görüşme yapmak isteyebiliyoruz. Örneğin yaşadığımız problemler ile alakalı veya yapmayı başaramadığımız bir konuda destek almak isteyebiliyoruz. Lafı uzatmadan yöntemleri açıklayalım;

  • İlk olarak 444 0 333 numaraları çağrı merkezini arayalım
  • Sesli yanıt sistemi karşılamadan bazı uyarıları dinleyelim ve bitmesini bekleyelim
  • Daha sonra sesli yanıt bizi neden aradığınızı söyler misiniz dedikten sonra;
  • Fatura ödeme veya vergi ödeme gibi kalıplar kullanın
  • Hemen arkasından duyacağınız şey; “sizi müşteri temsilcimize aktarıyoruz.” olacaktır.

Bankalar, fatura ödemesi gibi işlemleri sesli veya otomatik sistemler ile yaptırmıyor. Genellikle müşteri temsilcisine bağlanarak doğrudan işlem yapmanızı tercih ediyor. Hesap hareketleri, ekstre sorgulama, borç öğrenme gibi işlemler sesli yanıt ile halledilse de, fatura ödemeleri direkt temsilci ile hallediliyor.

Garanti Müşteri Hizmetleri Bağlanma (Tuşlamalı)

Sesli yanıt sistemini aşmaya çalışırken üst üste hata yapmanız durumunda, sesli yanıt sistemi devre dışı bırakılarak tuşlama menüsüne aktarılırsınız. Sesli yanıt sisteminden bağlanmayı beceremiyorsanız bilerek yanlış söyleyerek de tuşlama menüsüne girebilirsiniz. Fakat üstteki yöntemi doğru uyguladıktan sonra temsilciye bağlanmama gibi bir ihtimaliniz yok.

Tuşlama yaparak temsilciye bağlanmak için;

  • İlk olarak 444 0 333 numaraları çağrı merkezini arayalım
  • Sesli yanıt sistemi karşılamadan bazı uyarıları dinleyelim ve bitmesini bekleyelim
  • Sesli yanıt sistemi de geçtikten sonra ilk önce 3,
  • Hemen arkasından 0’ı tuşlayalım.

Bu yöntemi uygulayarak da temsilciye sorunsuz olarak bağlanabilirsiniz. Bankalar, müşterilerine özel bazı teklifler sunduğu için tuşlama menüsünde müşteriye özel bazı farklılıklar da meydana çıkıyor. Bu farklılıkları da göz önüne alarak, ilk bahsettiğimiz yöntemi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda halen problem yaşıyorsanız, altta yer alan yorum bölümünü kullanarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Aynı zamanda TC kimlik ile para çekme konusunda bilgi verdiğimiz yazımızı okumak için de bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Bankalar, bazı müşterilerini özel statüye koyarak mobil uygulamalar üzerinden direkt olarak temsilci ile görüşmesini sağlayabiliyor. Bunun adı da size özel temsilci olarak geçiyor. Fakat bu kişiler müşteri hizmetleri çalışanı değil, banka şubesinden hizmet aldığınız müşteri ilişkileri danışmanları oluyor. Hesabınız veya kartlarınız hakkında bilgi almak, kredi başvurusu yapmak ve başvuru durumunuzu sorgulamak için banka şubesiyle de iletişim kurabilrisiniz.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Nasıl Çıkılır? (5 Kesin Yöntem!) isimli makalemiz de çok önemli detaylar içeriyor, göz atmanızı öneriyoruz.

Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Gönder

Yorum Gönder